Atelier Horneman

Schilderen

27/02/2010

Burgers Zoo

Ik ben dit jaar erg fanatiek begonnen, ben met veel werk tegelijk bezig. Qua schilderen ben ik de laatste tijd wat losser gaan werken, maar ik merk nu toch dat ik ook weer behoefte heb bepaalde gedeeltes verder uit te werken. Vandaag zal ik weer wat nieuw werk op de site zetten en verder nog wat nieuwe paneeltjes prepareren zodat ik er komende week weer tegen aan kan.

Gister zijn we naar Burgers Zoo geweest, want ik hoorde dat daar een erg goed zeeaquarium is. Het was inderdaad erg mooi opgezet, grote glazen wanden en vanwege het slechte weer weinig mensen wat mij de mogelijkheid gaf alles goed vast te leggen in een serie van 300 foto’s. Hiermee ga ik komede week aan de slag en ik zal kijken of het bezoekje aan de dierentuin mij weer verder heeft geholpen om een goed beeld van de onderwaterwereld neer te zetten.

Geef een reactie

RSS-feed voor reacties op dit bericht. TrackBack URL

XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>